Ama aynı zamanda zor çünkü mesleki açıdan böyle bir amaca yönelik arayışa sahip değilim.

Ama aynı zamanda zor çünkü mesleki açıdan böyle bir amaca yönelik arayışa sahip değilim.

Bach, Fransız L’Equipe gazetesine verdiği demeçte, Oyunları ertelemektense iptal etmenin daha kolay olacağını söyledi, ancak "Oyunları iptal etmek için değil düzenlemek için oradayız."Ve bu nedenle, görev gücü tarafından yayınlanan bir belgede belirtildiği gibi, yeni plan, ertelenen Oyunların "dünyanın ortak kurtarma yolculuğunda bir kilometre taşı ve tünelin sonunda bir ışık olacak." Ekler "Oyunlar, umut, dayanıklılık ve insanlığın bir arada çalışan gücünün sembolü olacak."Ertelemenin açıklanmasından bu yana geçen dört ay içinde, sporcuların diğerlerinden daha fazla öğrendiği bir beceri var: doğaçlama. Arka bahçesinde profesyonel kalitede bir sırıkla atlama çukuru inşa eden Rio gümüş madalyalı Sandi Morris’i ele alalım. & 16 Temmuz’da saha onaylı etkinlik. Ya da karantina sırasında şöminesini ölçeklendiren ve mutfak tezgahına asılan Amerikalı dağcı Brooke Raboutou: burada, burada ve burada. Yetkililer yerel havuzları kapattığında, altın madalya kazanan Lilly King, Cody Miller ve diğerleri, Bloomington, Indiana’da yerel bir havuzda yüzmek için bir yer buldular.

İki kez Olimpiyat madalyası kazanan April Ross, arka bahçesinde bir voleybol sahası kurdu.Avustralya’da, slalom kanocusu Jess Fox, kanosunun yalnızca iki katı uzunluğundaki bir arka bahçe havuzunda antrenman yaptı. İtalya’da Rio’da altın madalya kazanan Brezilyalı sırıkla atlamacı Thiago Braz, zanaatını korumak için iki ağaç arasına bir sırık bağladı. # 2021 #TokyoOlympics #teamusa pic.twitter.com/lPomiSLx94— Alex Obert (@ aobert18) 23 Temmuz 2020 / ** / / ** /"Obert, Oyunlar’ın nihai dayanıklılık testi olacağını söyledi. "Olanları alır ve kendinizi sürmek için kullanırsanız, bunu olumluya dönüştürebilirsiniz. Ama dirençli olmalısın. Kutunun dışında düşünebilmelisin."Şimdi 24 Temmuz 2020 geliyor, sadece ne olması gerektiğine değil, ne olabileceğine de bakmak için bir tarih.

Bu Tokyo Oyunları için ikinci bir yıllık geri sayım, sporcular için bir yıl öncesine göre çok farklı bir manzarada, Olimpiyat dünyasının normale dönmekten ne kadar uzakta olduğunun parlak bir örneği. 2012 Olimpiyat güreş şampiyonu Ürdün Lincoln, Nebraska Burroughs güne üç çocuğuyla birlikte 7:30 kahvaltısıyla başlayacak. İzleyecekler "Susam Sokağı" veya "Nasıl yapıldı" bisiklet sürmeden veya mahallede dolaşmadan önce. Öğleden sonra Burroughs, bir arkadaşının bir arkadaşının ona antrenman yaptığı çorak tesisin anahtarını verdiği gençlik güreş salonuna gidecek. Sonra şekerlemeler, atıştırmalıklar, belki bir film, akşam yemeği, bir tur çocuk banyosu ve ardından yatak olacak.Editörün Seçimi: Tokyo’nun aklı başında bir haldeyim LeBron, Messi, Serena ve Aaron Donald römorkörde karşı karşıya gelirse Tokyo organizatörü: Durum değişmezse Oyun yok2 İlgili"Ailesinin yanında hiç bu kadar zaman geçiremeyen Burroughs, bunun özel olduğunu söyledi. "Ama aynı zamanda zor çünkü mesleki açıdan böyle bir amaca yönelik arayışa sahip değilim. Zaman çizelgesi yok.

Hazırladığım bir yüz yok. Yılın bu zamanı genellikle Lincoln’de herkes heyecanlanır. Büyük bir uğurlama partimiz var. Ben haberlerdeyim. Gittiğim her yerde ‘Eve altını getir!’ Şimdi herkes bir şekilde unuttu.

İnsanlar ‘Olimpiyatlar olacak mı?’ Bu tuhaf şey."ABD kadın sutopu takımının özel tesisinde daha küçük gruplar halinde takım eğitimine başladığı Kaliforniya’da, kaptan Maggie Steffens, takım arkadaşı ve iki kez altın madalya sahibi olan Melissa Seidemann’ı 24 Temmuz’u nasıl anmaları gerektiği konusunda rahatsız ediyor."Seidemann, Zoom çağrısı yapacağız veya belki sahilde gün batımı yürüyüşü yapabilir ve biraz perspektif elde edebiliriz, dedi. "Sadece dünyanın güzel olduğunu ve bu fırsatın yeniden ortaya çıkacağını hatırlamak için."Gün, Florida’da Amerikalı yüzücü Caeleb Dressel için sabah 8′den 10′a ve o gece 5′ten 7′ye kadar yüzecek olan zorlu bir ikili antrenman seansı getirecek. "Rutini sevmelisin, dedi Dressel. ABD’li takım arkadaşı Nathan Adrian’ın da Kuzey Kaliforniya’da planlanan benzer bir günü var. "Olimpiyatlar gerçekleşecek olsaydı, her zamanki gibi performans sergilemek için güçlü ve formda olurdum. Bunun yerine, her gün vücudumu antrenman ve dövme sürecindeyim."Ve bir de, Kaliforniya’daki Trinity Alpleri’nde pitoresk bir yolculuk planlayan ve ardından gölde yüzmeyi ve yeni yavrusu Monte ile muhtemelen şekerleme yapmayı planlayan kros dağ bisikletçisi Kate Courtney var."Courtney, Olimpiyatların ertelenmesinin zor olduğunu ve önümüzdeki yıl açılış törenlerinde ayakta durmak için sabırsızlanıyorum, ancak bu seferin sunduğu eşsiz fırsatları takdir etmeyi de öğreniyorum dedi Courtney. "Mutlu ve motive olmuş sporcular hızlı sporculardır."Murielle Ahoure, antrenman seanslarının yanı sıra önceki Olimpiyatların birçok videosunu izliyor.casinomaxi 88

 Cliff Hawkins / Getty Images ABD dışında Ganalı koşucu Joseph Amoah, geleneksel Ganalı elbisesini giyip fotoğraf çekmeyi planlıyor. "O Olimpiyat hissini 20-30 dakika hissetmek ve o ana saygı duymak ve bugünün Olimpiyat günü olması gerektiğini kabul etmek ama orada olamadık." Fildişi Sahili’nden bir sprinter olan Murielle Ahoure, antrenman seansından sonra önceki Olimpiyat Oyunlarının videolarını yeniden izlemeyi planlıyor. Ve Ganalı üçlü kazak Nadie Eke, günlük antrenmanından sonra okuyacak ve resim yapacak. "Hayatımın bir sonraki aşamasını inşa etmeye çalışıyorum. Kulağa heyecanlı gelmiyor, ama sporu rekabet dışında izleyen biri değilim.

Yani Oyunlar açık değilse, başka hiçbir şey izlemeyeceğim."Yüzme Avustralya, ülke çapında üç yerde sanal bir ulusal yüzme buluşmasına ev sahipliği yapıyor. Sporcular herhangi bir vuruşta dört mesafeden birinde yarışacak ve rekabetçi meyve sularının akmasını sağlamak için bir süre kaydedecekler."Avustralya koçu Rohan Taylor, o gün birlikte olmanın, onu çevreleyen tüm duyguları kabul etmenin ve sadece topluluğumuza geri dönmenin önemli olduğunu söyledi. "Etkinliğin yüksek performanslı topluluğun – sporcular, antrenörler ve spor bilimcileri – kutlaması olmasını istiyoruz."IOC, saat 20: 00′de bir video mesaj yayınlamayı planladı. Japon Standart Saati, açılış törenlerinin tam olarak başlamasının planlandığı an. 2021′de yarışmayı ümit eden sporcular için minnettarlık ve destek temalarını içermesi bekleniyor.

ESPN Günlük Bülten: Şimdi kaydolun! Colorado Springs, Colorado’daki ABD Olimpiyat Eğitim Merkezi’nde hiçbir yetkili planlanmadı, çünkü büyük ölçüde grup toplantıları cesaret kırıldı. Eğitim merkezi, bu ayın başlarında kapılarını 25 sakinine açtı.Virüsün ve ardından Olimpiyat sporcularının buradan nereye gittiği, nihayetinde Oyunların önümüzdeki Temmuz’da gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinin hikayesini anlatacak.

Spor yavaş yavaş dünyaya geri dönerken, Olimpik sporcular için en büyük endişelerden biri, antrenman söz konusu olduğunda düz bir oyun alanının olmamasıdır. Avrupa’da profesyonel sutopu ligleri yeniden başlarken, Obert, Amerikan takımının henüz birlikte antrenman yapmadığını söyledi.Birleşik Dünya Güreşleri için sporcu komisyonu başkanı olarak görev yapan Buroughs, bazı ülkelerdeki güreşçilerin geniş insan gruplarıyla tam eğitim kamplarında olduğunu söyledi. birlikte ama diğer ülkelerdeki güreşçiler hala kilit altında ve yiyecek dışında hiçbir şey için evden çıkamıyorlar. ABD’nin ortada bir yerde sıkıştığını itiraf ediyor."Amerikalılar dinlemez. Ne yapacağımızın söylenmesinden hoşlanmıyoruz, dedi Burroughs. "İşte bu yüzden olduğumuz yerdeyiz. Düşündüğüm şeylerden biri de tarihin yanlış tarafında olmak.

Bu hayat değiştiren şeyler. Hayatımı değiştiren öngörülemeyen koşullardan hiç etkilenmediğim için kutsanmıştım. Şimdi bunun ortasındayım. En zor kısım buydu, ne kadar çok çalışırsanız çalışın, bazı şeylerin sadece sizin elinizde olmadığını bilmek."Bonnie Ford, Alyssa Roenigk ve Ed Dove bu hikayeye katkıda bulundu.

3 Ağu 2020İlişkili Basın COLORADO SPRINGS, Colo. – ABD Olimpiyat ve Paralimpik Komitesinden gelen yeni mali raporlar, denetlediği spor organizasyonlarına giden parayla ilgili benzeri görülmemiş ayrıntılar içeriyor – federasyonun takipçilerinin ABD Olimpiyatını deşifre etmesine yardımcı olmasını umduğu bir özellik USOPC, bir Kış Oyunlarından sonraki olimpiyat dışı bir yılda tipik bir artış olan 2019 gelirlerinden 54 milyon dolar daha fazla gider gösteren yıllık vergi formunu Pazartesi günü yayınladı.

Koronavirüs salgınının getirdiği çirkin rakamlar, 2020 verileri önümüzdeki yıl yayınlanana kadar görünmeyecek.Editör’ün PicksTokyo’nun Paralimpik yarışma listesi değişmedi Tokyo Olimpiyatları 24 Temmuz’da başlayacak; Bunun yerine sıfır ponpon ve birçok koşul var Katar 2032 Olimpiyatları için teklif vermekle ilgileniyor2 İlgili Bu mali tablo, federasyonun COVID öncesi dünyada önceliklerinin olduğunu söylediği şeyin bir yansımasıdır – yani sporculara farklı şekillerde daha fazla para akıtmak ve daha iyisini yapmak paranın nasıl parsele edildiğini görmelerine izin verme işi. USOPC ayrıca ulusal yönetim organlarının (NGB’ler) daha fazla gözetimi için hareket ediyor ve mali durumlarının bu kapsamlı muhasebesi bu misyonu yansıtıyor. "Etki Raporu, USOPC dahil "spor yardım beyanları" 61 NGB için denetler. Bu ifadelerin içinde, her NGB’nin aldığı fonların satır kalem muhasebesi bulunmaktadır.

Geçmişte, USOPC vergi formu, doğrudan destek miktarını her kuruluşa sağladığı hibe şeklinde listeliyordu. Ancak bu, dışarı atılan milyonları daha hesaba katmıyordu, ancak her bir spora giden miktarları listelemeyen farklı kategoriler altında listelendi."USOPC CEO’su Sarah Hirshland, tek tek bu belgelerin USOPC’nin bu kritik ortakların her biriyle olan ortaklığının derinliğini yansıtan çok özel bilgiler sunduğunu söyledi.Örnek olarak, yalnızca vergi formundaki satır öğesine bakarak, USOPC’nin geçen yıl ABD Jimnastikçiye 2,22 milyon dolar hibe fonu sağladığı kolayca görülebilir. Ancak bu, ABD’deki 2,02 milyon doları hesaba katmaz. "ek destek" kuruluşun spor yararları bildiriminde listelenmiştir.

Bu para, sporcu sağlık sigortasını, madalya kazanan sporculara giden parayı, Olimpiyat eğitim merkezlerinde cimnastikçiler için finansmanı ve açıklamadaki yaklaşık bir düzine diğer kalemleri karşılamaya yardımcı oldu.Diğer alanlarda, USOPC, ABD SafeSport Merkezi’ne finansmanı artırdı. 2019′da 3 milyon $ ‘dan 7.5 milyon $’ a ulaştı. Yeni sporcu hizmetleri bölümüne 600.000 $ koydu ve bu miktarı artırmayı planladı.Federasyon, idareye yaklaşık 23 milyon $ veya harcamaların% 9.8′ini harcadı. Bu, Larry Nassar’ın ABD Jimnastik ve diğerlerini içeren cinsel istismar vakalarının tetiklediği çok sayıda soruşturma nedeniyle maliyetlerin arttığı geçen yıla göre 31 milyon dolardan az, ancak yine de 2016 ve 2017′deki 15 milyon dolar ortalamasının üzerinde. Olimpiyatlar, 2020′de USOPC için bazı ciddi maliyet kesintileri yaptı.

Federasyon, olimpiyatların TV ve pazarlama anlaşmaları yoluyla ürettiği gelir olmadan bütçe kesintilerinin gerekli hale getirilmesi için bütçesinin yaklaşık% 20′sini kısmak için 51 pozisyonu ortadan kaldırmak zorunda kaldı. Hirshland, Olimpiyatların tamamen iptal edildiğini söyledi "sporcularımız için yıkıcı olacaktır, her şeyden önce, ama aynı zamanda mali sağlığımız ve istikrarımız için."Hirshland, pandemi nedeniyle% 20 maaş kesintisi yaptığını açıkladı. 2019′daki maaşı, gelmeden önceki on yılın büyük bölümünde 1 milyon dolardan fazla ödeme yapmış bir iş için 785.000 dolar olarak listelenmiştir.

2 Ağu 2020İlgili Basın TOKYO – Tokyo 2020 Paralimpik programı, önümüzdeki yıla ertelenen etkinlik için temelde değişmeden kaldı, organizatörler Pazartesi günü, Tokyo organizatörlerinin ertelenen Olimpiyatlar için birkaç hafta önce benzer bir duyuru yaptılar. 24 Ağustos 2021 ve 5 Eylül’de sona eriyor. Olimpiyatlar 23 Temmuz’da açılacak. Organizatörler, bu yıl Olimpiyatlar ve Engelli Olimpiyatları için kullanılacak 43 mekanı sıraladılar.

Devasa Athletes Village ve medya merkezi de güvenlik altına alındı.Editörün Seçtikleri Tokyo Olimpiyatları 24 Temmuz’da başlayacak; bunun yerine sıfır ponpon ve birçok koşul var Olympos için önerilen karma bayrak yarışı, 2032 Olimpiyatları için teklif vermekle ilgilenen Katar"Oyun dağıtım sorumlusu Hide Nakamura, programda büyük bir değişiklik olmadığını söyledi. "Programın düzeltilmesi sporcular için büyük bir adımdır."Yerel organizatörler ve Uluslararası Olimpiyat Komitesi, bu iki büyük olayın bir pandeminin ortasında veya hatta bir pandeminin ardından nasıl yapılabileceği hakkında birkaç ayrıntı sundu. Karantinalar, sınırlı hayranlar ve personel sayısında büyük kesintiler içerebilecek birçok senaryoya hazırlanmaya çalıştıklarını söylüyorlar.Bazı tıp uzmanları, Olimpiyatlar ve Paralimpiklerin aşı olmadığı sürece güvenli bir şekilde yapılamayacağını söyledi. Diğerleri, Japonya’yı 200′den fazla ülke ve bölgeden gelen sporculardan korumak için karantinaların yeterli olabileceğini söyledi. Olimpiyatlarda 11.000 sporcu yer alıyor ve 4.400 Paralimpik Oyunları için planlanıyor. Ek olarak, sahne arkasında on binlerce oyun yetkilisi, medya ve ağırlama sağlayıcısı çalışıyor. Olimpiyatlar için şimdiden yaklaşık 4,5 milyon bilet satıldı. 539 etkinlik ve 22 spor dalında Paralimpiyatlar, 1.000′in biraz üzerinde ölümü küresel standartlara göre mütevazı rakamlar olan COVID-19′a bağladı ancak Tokyo, yeni vakalarının son birkaç hafta.

Tokyo Valisi Yuriko Koike ve Başbakan Shinzo Abe olağanüstü hal çağrısına direndiler, ancak Tokyo’daki bar ve restoranların erken kapanması söylendi. Japonya medyası bunu 2 dolar olarak belirlese de, organizatörlere gecikme için herhangi bir maliyet tahmini vermedi milyar dolardan 6 milyar dolara. Maliyetlerin çoğu Japon hükümetleri tarafından karşılanacak. Uluslararası Olimpiyat Komitesi, 650 milyon doları kıracağını açıkladı. Gecikme maliyeti, Tokyo’nun resmi olarak hazırlık yapmak için harcadığını söylediği 12.6 milyar doların üzerine çıktı. Bir hükümet denetimi, maliyetlerin iki kat fazla olduğunu söyledi. 6 Şubat 2020John Barr ESPN.com Close Haziran 2003′te ESPN’e katıldı Kazanan: 2013 Peabody Ödülü; 2011 Edward R. Murrow Award / Investigative Reporting Flaş haberleri, araştırma makalelerini ve insan ilgisini çeken konuları kapsar DENVER – Dr.

Mayıs 2019′da Amerika Birleşik Devletleri Olimpiyatları tarafından spor hekimliği başkan yardımcısı olarak görevden alınan Bill Moreau & Paralimpik Komite, Çarşamba günü ihbarcı misilleme davası açtı ve üst düzey yöneticilerin cinsel taciz ve akıl sağlığı endişelerini ele alma şeklini sorguladıktan sonra örgüt tarafından kovulduğunu iddia etti."Açıkçası, gerçekten endişelendiğim şey, ya başka bir çocuğa tecavüz edilirse ve ben bir şey söylemesem? Ya başka bir sporcu kendini öldürürse ve ben bir şey söylemediysem? Moreau Çarşamba akşamı ESPN’e, birisinin yasayı çiğnemeden dinlemeye başlaması için USOPC’nin dikkatini çekmesi gerektiğini söyledi."Dr.

Olimpiyat komitesinin pazarlama ve iletişim başkanı Luella Chavez D’Angelo Çarşamba günü Denver Post’a yaptığı açıklamada, Moreau ve avukatının USOPC’den ayrılmasının nedenlerini yanlış beyan ettiğini söyledi. "Bu konuyu mahkemelerde görme kararlarını onurlandıracağız ve ilerledikçe ayrıntılar hakkında yorum yapmayacağız."Moreau’nun Denver şehri ve ilçe mahkemesinde açtığı dava, USOPC’de 10 yıl sonra (organizasyonun adını Paralimpik sporcuları da içerecek şekilde değiştirdi) 10 yıl sonra görevden alındığını iddia ediyor. Editör’ün Seçtikleri Olympian Aly Raisman: ‘Toplumumuzun kadınlara bakışını değiştirmeliyiz’ Nasar mağdurları 44 yıl boyunca 215 milyon dolarlık anlaşma teklif etti. 41 iddia.